Informace o 1. autorovi článku z databáze:
MUDr. Lucie Šedová
biol(at)lf1.cuni.cz
Ústav biologie a lékařské genetiky 1.LF a VFN
1.LF UK
adresa: Albertov 4 4

Aktuální genetika / Current Genetics

Aktuální genetika je průběžně aktualizovaná multimediální učebnice, věnovaná aktuálním tématům lékařské biologie, genetiky a genomiky. Kapitoly jsou k dispozici v českém a anglickém jazyce. Představuje tak doplňkový zdroj aktuálních informací ke klasickým učebnicím oboru. Current Genetics is continually updated multimedia textbook devoted to timely topics in medical biology, genetics and genomics. The chapters are available in both Czech and English languages. It represents a source of up-to-date information supplementary to the classical textbooks of the field.

html Aktuální genetika / Current Genetics Přejít - Aktuální genetika / Current GeneticsOtevřít v novém okně - Aktuální genetika / Current Genetics 22.11.2006 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: genetika, genomika, farmakogenetika, proteomika, experimentální modely

Recenzováno
informace

Garant

Tomas Nikl
Centrum elektronického vzděláván, 1. Lékařská fakulta Univerzita Karlova v Praze
telefon: +420 224 69 4162
e-mail: tnikl(at)lf1.cuni.cz

Recenzenti

prof. MUDr. Aleš Žák, DrSc.
IV. interní klinika – klinika gastroenterologie a hepatologie 1. LF a VFN  , 1. Lékařská fakulta Univerzita Karlova v Praze
telefon: 224962091
e-mail: azak(at)vfn.cz

prof. MUDr. Jiří Zeman, DrSc.
Klinika dětského a dorostového lékařství 1. LF a VFN, 1. Lékařská fakulta Univerzita Karlova v Praze
telefon: 224967733
e-mail: jiri.zeman(at)lf1.cuni.cz

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Lucie Šedová, Ondřej Šeda, František Liška | pracoviště: Ústav biologie a lékařské genetiky 1.LF a VFN | publikováno: 22.11.2006 | poslední úpravy: 16.4.2011
citace: Šedová Lucie, Ondřej Šeda, František Liška: Aktuální genetika / Current Genetics. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 22.11.2006, poslední aktualizace 16.4.2011 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-564-aktualni-genetika-current-genetics>. ISSN 1803-6619.