Kviz - Pediatrická radiologie, indikace, normální a patologický obraz

Kviz k tématu: Pediatrická radiologie (ot. č. 9 pro zkoušku z Radiodiagnostiky). Ověřte si znalosti této problematiky. V případě, že budete úspěšný/á ve všech tématech, máte velké předpoklady zkoušku složit. Kvíz je doporučen studentům oborů radiologie a zobrazovací metody.

html Kviz - Pediatrická radiologie Přejít - Kviz - Pediatrická radiologieOtevřít v novém okně - Kviz - Pediatrická radiologie 5.12.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: US, metoda volby, subperiostální zlomenina, kostní vývoj

autor: Jan Porod | pracoviště: Radiodiagnostická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 8.11.2006 | poslední úpravy: 25.4.2012
citace: Porod Jan: Kviz - Pediatrická radiologie, indikace, normální a patologický obraz. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 8.11.2006, poslední aktualizace 25.4.2012 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-483-kviz-pediatricka-radiologie-indikace-normalni-a-patologicky-obraz>. ISSN 1803-6619.