Kviz k tématu: Neuroradiologické vyšetřovací metody - MR (ot. č. 18 pro zkoušku z Radiodiagnostiky). Ověřte si znalosti této problematiky. V případě, že budete úspěšný/á ve všech tématech, máte velké předpoklady zkoušku složit.  Kvíz je doporučen studentům oborů radiologie a zobrazovací metody.

Klíčová slova: magnetická rezonance, MR obraz, MR vyšetření, CT vyšetření

autor: Martin Mašek | pracoviště: Radiodiagnostická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 7.11.2006 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Mašek Martin: Kviz - Neuroradiologické vyšetřovací metody (MR), indikace, normální a patologický obraz. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.11.2006, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-479-kviz-neuroradiologicke-vysetrovaci-metody-mr-indikace-normalni-a-patologicky-obraz>. ISSN 1803-6619.