Infekce v gynekologii a porodnictví - úvod

Gynekologické záněty představují jeden z nejčastějších problémů, který vede ženu k návštěvě gynekologa.

Klíčová slova: infekční nemoci, vagína, zánět, gynekologie, porodnictví, infekce, poševní prostředí, vulvovaginální infekce, hluboký pánevní zánět

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Jaromír Mašata | pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 4.4.2007 | poslední úpravy: 12.2.2010
citace: Mašata Jaromír: Infekce v gynekologii a porodnictví - úvod. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 4.4.2007, poslední aktualizace 12.2.2010 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-395-infekce-v-gynekologii-a-porodnictvi-uvod>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: